Josef Liesler - Odhalená kráska

Litografie, 46x35 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 80. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

Josef Liesler
66615. Odhalená kráska
Dražba ukončena:13.10.2021 22:35:09
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč