Josef Masopust - Pražské panorama

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Masopust. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 109 cm

o autorovi: 1885 – 1961
Malíř, spisovatel, básník. Výtvarně jej ovlivnil prof. Slavík, později se v oboru vzdělával studiem starých mistrů. Ilustroval některé své knihy. Zachycoval většinou mizející krásu historických zákoutí Domažlic a jihočeských měst. Zúčastňoval se kolektivních výstav jihočeských výtvarníků.

78560. Pražské panorama
Dražba ukončena:29.05.2022 20:59:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč