Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Jos. Masopust. Rámováno.
Stav: Rám poškozen.
Nejdelší strana: 109 cm
o autorovi: 1885 – 1961
Malíř, spisovatel, básník. Výtvarně jej ovlivnil prof. Slavík, později se v oboru vzdělával studiem starých mistrů. Ilustroval některé své knihy. Zachycoval většinou mizející krásu historických zákoutí Domažlic a jihočeských měst. Zúčastňoval se kolektivních výstav jihočeských výtvarníků.