Josef Michl - Dívčí akt v krajině

Olej na kartonu, 39x56 cm, signováno vpravo dole, rám.

1899, Dobré u Dobrušky
Student AVU (1927-1932), kde se učil od umělců Švabinského a Šimona. Malíř a grafik tvořící v Praze-Nuslích.

1525. Dívčí akt v krajině
Dražba ukončena:26.11.2014 19:56:38
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč