Olej na kartonu, 39x56 cm, signováno vpravo dole, rám. 1899, Dobré u Dobrušky Student AVU (1927-1932), kde se učil od umělců Švabinského a Šimona. Malíř a grafik tvořící v Praze-Nuslích.