Josef Minařík - Veverka na lupu

Olej na překližce, 50x88 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1939
Malíř. Studoval výtvarnou výchovu u profesorů Boudy a Salcmana na PedF v Hradci Králové. Ve volné tvorbě se věnuje poeticky laděné krajinomalbě. Reálný obraz krajiny přetváří do imaginativní podoby. Tématicky čerpá zejména z přírody Železných hor. Od 90. let minulého století působí jako galerista.

Josef Minařík
68707. Veverka na lupu
Dražba ukončena:24.11.2021 21:43:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč