Olej na překližce, 50x88 cm. Signováno vpravo dole J. Minařík. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1939
Malíř. Studoval výtvarnou výchovu u profesorů Boudy a Salcmana na PedF v Hradci Králové. Ve volné tvorbě se věnuje poeticky laděné krajinomalbě. Reálný obraz krajiny přetváří do imaginativní podoby. Tématicky čerpá zejména z přírody Železných hor. Od 90. let minulého století působí jako galerista.