Olej na dřevě, průměr 20 cm. Nesignováno. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. V obraze se nachází řada přemaleb a restaurátorských zásahů. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.