Josef Němec - V šatně

Kvaš, 42x28 cm. Signováno vpravo nahoře J. Němec. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1922 - 2000
Narodil se v Nových Hamrech. Nejprve studoval sklářství v Železném Brodě, poté na UMPRUM u prof. Kysely. Jeho malířská tvorba je inspirovaná především rodným Podkrkonoším, Českým rájem a zájmem o staré kultury, cestováním, divadelními a hudebními zážitky (portréty herců, hudebníků). Věnoval se také restaurování.

Josef Němec
48593. V šatně
Dražba ukončena:27.08.2020 19:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.08.2020 18:50:04 6749