Olej na plátně, 33x47 cm. Signováno vpravo dole Oktábec. Rám.
o autorovi: 1897 - ? Malíř. Studoval v přípravce u malířů Felkla, Vlacha a Ullmana a na Vysoké škole architektury ČVUT v Praze.