Josef Podlipný - Křivoklát

Olej na plátně, 68x90 cm, signováno vpravo dole Jos. Podlipný, rám.

Pozn.: Malba na dvou místech poškozena, četná krakeláž, plošně znečištěna. Rám přetřený.

2309. Křivoklát
Dražba ukončena:27.05.2015 21:43:32
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč