Josef Podlipný - Pohled na Trosky

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vpravo dole J. Podlipný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1889, Nová Paka
Studoval soukromě u svého otce, později v dílně Václava Kretschmera v Nové Pace, a poté u Františka Jaroše v Jičíně. Malíř a kreslíř krajin a zátiší. Tvořil obrazy z Českého ráje, Pojizeří a Krkonoš.

90205. Pohled na Trosky
Dražba ukončena:19.02.2023 21:12:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč