Josef Pýcha - Industriální motiv

Olej na plátně, 80x110 cm. Signováno vpravo dole J. Pýcha 56. Rámováno.

307833. Industriální motiv
Dražba ukončena:10.03.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč