Olej na plátně, 100x55 cm. Signováno vpravo dole hůře čitelně Scheiwel. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1834-1912
Narodil se v Hradci Králové. Studoval pražskou AVU u prof. Engertha. Ve své tvorbě se téměř výhradně věnoval církevním a historickým tématům. Zajímavostí je, že jako první věrně zobrazil české korunovační klenoty v době, kdy byla fotografie nedostupná. Kromě malířské tvorby se zabýval také ilustracemi.