Olej na plátně, 99x55 cm, signováno vpravo dole J. Scheiwl, nerámováno.
Pozn.: Malba v minulosti restaurována.
o autorovi: 1833 – 1912
Malíř, ilustrátor. Studoval na pražské malířské akademii. Věnoval se malbě oltářních obrazů a obrazů s církevní tématikou, ilustroval Rukopis královédvorský a Máchův Máj, kreslil pro časopisy.