Josef Schneiderka - Portrét dámy

Olej na plátně, 70x60 cm. Signováno vpravo nahoře J. Schneiderka 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

42281. Portrét dámy
Dražba ukončena:25.03.2020 21:22:06
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč