Olej na plátně. 54x61 cm. Monogramováno vpravo nahoře Šil. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.