Josef Šilhavý - Lovecké zátiší

Olej na plátně. 54x61 cm. Monogramováno vpravo nahoře Šil. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

40827. Lovecké zátiší
Dražba ukončena:26.02.2020 20:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč