Josef Štolovský - Léto u říčky

Olej na kartonu. 35x50 cm. Signováno vpravo dole Štolovský 923. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

38994. Léto u říčky
Dražba ukončena:12.12.2019 22:47:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč