Josef Štolovský - V bouři

Olej na překližce, 50x70 cm. Signováno vlevo dole J. Štolovský. Nerámováno.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

25039. V bouři
Dražba ukončena:28.11.2018 21:00:13
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč