Josef Štolovský - Vesnice pod hradem

Olej na kartonu, 37x51 cm, signováno vpravo dole Jos. Štolovský, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu pozůstalostní razítko.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

13589. Vesnice pod hradem
Dražba ukončena:25.10.2017 21:07:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč