Josef Tockstein - Náves

Akvarel, 29x42 cm. Signováno vpravo dole Toc. Rám, sklo.

o autorovi: 1912 - 1996
Narodil se v Železném Brodě. v malířství byl samoukem. Ve své tvorbě byl ovlivněn kubismem a surrealismem. Námětově převažují figurální kompozice, portréty, městské a venkovské motivy. Byl starším bratrem vysoce ceněného skláře Jindřicha Tocksteina.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

54822. Náves
Dražba ukončena:28.01.2021 19:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč