Josef Trunke - Konvolut 2 olejomaleb - Horská jezera

Nejdelší strana: 78 cm

Olejomalby na kartonu a sololitu,45x63 cm a 48x65 cm. Signovány vpravo dole Trunke. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: Akademický malíř krajinář, s oblibou zpodobňoval Tatry.

Josef Trunke
114726. Konvolut 2 olejomaleb - Horská jezera
Dražba ukončena:21.04.2024 20:22:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč