Josef Trunke

307317. Podhůří

popis: Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole Trunke. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 15.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 09.01.2021 11:36:16 831
500 Kč 08.01.2021 13:27:26 411