Josef Vodrážka - Na procházce

Akvarel. 30x42 cm. Signováno vlevo dole Jos. Vodrážka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

305034. Na procházce
Dražba ukončena:02.06.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč