Josef Vondráček - Podorlická vesnice

Olej na kartonu, 19x24 cm, signováno vlevo dole Vondráček, rám, pasparta, zaskleno.

1906, Zájezd u České Skalice - 1983, Česká Skalice

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2179. Podorlická vesnice
Dražba ukončena:26.03.2015 22:45:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč