Josef Vondráček - Chalupy

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Vondráček, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

7171. Chalupy
Dražba ukončena:26.01.2017 19:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč