Josef Vondráček - Soubor 2 prací Krajina a Kytice

1x olej na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole J. Vondráček. Rám, sklo.
1x olejová tempera, 31x23 cm. Signováno vlevo dole J. Vondráček. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

306277. Soubor 2 prací Krajina a Kytice
Dražba ukončena:03.10.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč