Josef Vondráček

306701. Zájezd - Česká Skalice

popis: Olej na kartonu, 56x70 cm. Signováno vpravo dole Vondráček. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 17 hodin

konec dražby: 24.11.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč