Josef Vondráček - Zájezd - Česká Skalice

Olej na kartonu, 56x70 cm. Signováno vpravo dole Vondráček. Rám, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

306701. Zájezd - Česká Skalice
Dražba ukončena:24.11.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč