Olej na plátně, 65x50 cm. Nesignováno. Zezadu štítek. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1891 – 1952
Malíř, pedagog. Studoval na FF UK v Praze a na AVU v Praze u prof. Švabinského. Byl středoškolským profesorem. V jeho tvorbě nejdříve převažovaly portréty, později se soustředil na realistickou krajinomalbu. Věnoval se též plakátové tvorbě. Byl členem Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců. Jeho dílo je zastoupeno v mnoha českých a moravských sbírkách a galeriích.