Josef Zíka - V ateliéru

Aryl na plátně. 110x80 cm. Signováno vpravo dole Zíka. Rámováno.

40168. V ateliéru
Dražba ukončena:30.01.2020 22:29:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč