Joseph Fiore - Abstraktní kompozice

Olej na plátně, 35x27 cm. Signováno vpravo dole Fiore 71. Rámováno.

o autorovi: 1925 - 2008
Americký malíř.

Joseph Fiore
49267. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:30.09.2020 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč