Olej na plátně fixovaném na desce, 19x25 cm. Signováno vpravo dole Jos. van Genegen. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1857 – 1936 Belgický malíř.