Joška Langer

1324. Podzimní údolí s chalupami

popis: Olej na plátně, 40x50 cm, signováno vlevo dole, rám.

dražba ukončena: 24.09.2014 19:54:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.06.2014 8:04:02 55