Joža Šídlovský

305451. Žně pod troskami

popis: Olej na kartonu, 50x63 cm. Signováno vpravo dole J. Šidlovský. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 04.07.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč