Jozef Ilečko - Děti a sněhulák

Akvarel, 81x61 cm, signováno vpravo dole Ilečko, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12323. Děti a sněhulák
Dražba ukončena:20.09.2017 19:55:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč