Jozef Kuska - Cesta domů

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole J. Kuska 1935. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1901 – 1986
Slovenský malíř.

88666. Cesta domů
Dražba ukončena:22.01.2023 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč