Olej na plátně fixovaném na kartonu, 24x33 cm. Signováno vpravo dole Bok. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: V minulosti nově adjustováno a vyčištěno.
o autorovi: Akademický malíř, narozen 28. května 1903 v Horušicích. Nebyl jen malíř, ale i umělecko-průmyslový výtvarník a restaurátor.