Juan C. RD - Tropy  - VELKÝ FORMÁT

Akryl na plátně, 144x44 cm. Signováno vpravo dole Juan C. RD. Nerámováno.

Juan C. RD
307770. Tropy - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:06.03.2021 20:17:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč