Julie Svobodová - Fénix

Olej na plátně, 100x80 cm, signováno vpravo dole J. Svobodová, rám.

1933, Praha - 1998, Praha
Studovala na Odborné výtvarné škole v Praze (1954; prof. Vodrážka). Poté se učila na VŠUP v Praze (1955-1960; prof. Strnadel). Ilustrovala lidové pohádky pro nakladatelství Artia. Namalovala několik cyklů s různými motivy: fantazijní dětské náměty; duchovní tématika,... Vystavovala výhradně na našem území.

3027. Fénix
Dražba ukončena:01.10.2015 22:09:49
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč