Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole J. Krčmářová. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1900 - 1982
Narodila se v Praze. Nejprve soukromě studovala u A. Kalvody, prof. Vejrycha a Hlavína. Poté studovala pražskou UMPRUM. Ve své tvorbě se často inspirovala krajinou Orlických hor.