Olej na plátně fixovaný na kartonu 47x62 cm Signováno vpravo dole J. Krčmářová Rámováno
Stav: Rám mírně poškozen
o autorovi: 1900 - 1982 Narodila se v Praze. Studovala soukromě u Al. Kalvody, J. Hlavína a prof. Vejrycha a pražskou UMPRUM.