Julie Zemanová-Procházková - Rue St.Jacques Paris

Olej na kartonu, 47x56 cm. Signováno vlevo dole Zemanová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-?
Narodila se v Hronově. Studovala pražskou AVU u prof. Švabinského a na Académie des Beaux-Arts v Paříži. Byla členkou Jednoty umělců výtvarných v Praze. Ve své tvorbě se věnovala figurálním kompozicím, dětským portrétům, malovala květinová a ovocná zátiší. V krajinomalbě se inspirovala jak na Hronovsku, tak v Bretani.

Julie Zemanová-Procházková
44037. Rue St.Jacques Paris
Dražba ukončena:30.04.2020 22:28:09
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč