Julius Lauterbach - Podzim v listnatém lese

Olej na plátně, 47x66 cm. Signováno vpravo dole Lauterbach. Rámováno.

o autorovi: 1873 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

307836. Podzim v listnatém lese
Dražba ukončena:10.03.2021 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč