Julius Lauterbach - U Dubrovníka

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 25x33 cm. Signováno vpravo dole Lauterbach. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1939

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

37940. U Dubrovníka
Dražba ukončena:27.11.2019 20:37:42
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč