Julius Mařák, Alois Bubák - Po bouři a Plöckensteinské jezero v Šumavě

Heliogravury, od 47x60 cm do 23x32 cm. 1x signováno vpravo dole Bubák, 1x nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

Julius Mařák, Alois Bubák
44453. Po bouři a Plöckensteinské jezero v Šumavě
Dražba ukončena:13.05.2020 20:49:24
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč