Juraj Čorňák - Červená krajina

Olej na plátně, 48x70 cm. Signováno vpravo dole Čorňák. Olištováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Juraj Čorňák
51861. Červená krajina
Dražba ukončena:29.10.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč