Juro Blahovec - Unavený

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na sololitu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Juro 2023. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

104249. Unavený
Dražba ukončena:26.10.2023 22:58:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč