J.Vorel, M.Těhníková, O.Štembera, L.Jakšová a další - Soubor 17 kreseb

Akvarel, tempera, pastel, kombinovaná technika, od 50x60 cm do 19x26 cm. Všechny signovány, některé nečitelně. 1x rám,pasparta,sklo, 1x kresba na kartonu, 5x pasparta, ostatní volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

J.Vorel, M.Těhníková, O.Štembera, L.Jakšová a další
44586. Soubor 17 kreseb
Dražba ukončena:14.05.2020 19:52:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč