Akvarel, tempera, pastel, kombinovaná technika, od 50x60 cm do 19x26 cm. Všechny signovány, některé nečitelně. 1x rám,pasparta,sklo, 1x kresba na kartonu, 5x pasparta, ostatní volné listy. Pozn.: Mírně poškozeno.