K. Březina - Páv

Grafický list, 27x32 cm, signováno vpravo dole Březina K., rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

8247. Páv
Dražba ukončena:23.02.2017 19:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 23.02.2017 19:03:53 2241