Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole K. Exner. Rám. Pozn.: Malba v minulosti restaurována.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 Euro (30 000 Kč)