K. Exner - Milostné dostaveníčko

Olej na plátně, 60x75 cm. Signováno vpravo dole K. Exner. Rám.

Pozn.: Malba v minulosti restaurována.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 500 Euro (30 000 Kč)

300190. Milostné dostaveníčko
Dražba ukončena:22.08.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč