K. Komárek - Zátiší s hrozny a mandolínou

Olej na sololitu, 30x35 cm. Signováno vpravo nahoře K. Komárek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

37977. Zátiší s hrozny a mandolínou
Dražba ukončena:27.11.2019 21:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 000 Kč