K. Müller

306417. Ranní toaleta

popis: Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vlevo dole K. Müller 1924. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 23.10.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč