Georg Fischhof ( K. Schwartz) - Luční kvítí

Olej na plátně, 69x55 cm, signováno vpravo dole K. Schwartz, rám.

14981. Luční kvítí
Dražba ukončena:30.11.2017 22:03:16
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč